KDBS Bank sponsorem tytularnym na kolejny sezon!

Kujawsko – Dobrzyński Bank Spółdzielczy został sponsorem tytularnym drużyny WTS Włocławek w sezonie 2017/2018 rozgrywek II ligi siatkówki kobiet. Dzięki temu zespół występować będzie pod nazwą WTS KDBS Bank Włocławek.

Jest nam niezmiernie miło, że to już kolejny sezon, w którym zarząd Kujawsko – Dobrzyńskiego Banku Spóldzielczego podjął decyzję o współpracy z naszym klubem.

Cezary Maciejewski, Prezes KDBS Bank i kibic siatkówki.

KDBS Bank działa na rzecz rozwoju lokalnych środowisk, kompleksowo zaspokaja finansowe potrzeby klientów i udziałowców przez kompetentnych i zmotywowanych pracowników oraz wspiera inicjatywy umacniające społeczność lokalną.

Jako, że się przyjaźnimy z Bankiem KDBS, a współpraca wre – w szczególności zachęcamy kibiców do korzystania z usług naszego sponsora tytularnego.

Na początek polecamy bardzo wygodną aplikację Portfel SGB

Portfel SGB to aplikacja umożliwiająca dokonywanie szybkich i wygodnych płatności kartą mobilną Visa zainstalowaną w telefonie posiadającym system operacyjny Android w wersji minimum 4.4 oraz obsługę NFC. Do komunikacji karty z terminalem płatniczym wykorzystana została technologia Host Card Emulation (HCE), pozwalająca na dokonywanie płatności niezależnie od operatorów telefonii komórkowej. Wystarczy odblokować ekran telefonu i zbliżyć go do czytnika kart bezstykowych.

Więcej dowiecie się tutaj -> https://kdbs.com.pl/oferta/oferta-dla-ciebie/aplikacja-portfel-sgb/

Pełną ofertę naszego sponsora tytularnego znajdziecie na stronie internetowej -> https://kdbs.com.pl